Ana Sayfa Uncategorized 29 Şubat 2020 1132 Görüntüleme

Beşiktaş ve Sergen YALÇIN !

BEŞİKTAŞ SERGEN’LE DAHA BEYAZ. Beşiktaş Kulübü, şehitlerimize saygı amacıyla sahaya siyah forma ile çıktığı maçta bu acı…

Beşiktaş ve Sergen YALÇIN !

BEŞİKTAŞ SERGEN’LE DAHA BEYAZ.

Beşiktaş Kulübü, şehitlerimize saygı amacıyla sahaya siyah forma ile çıktığı maçta bu acı günde Aytemiz Alanyaspor’u deplasmanda 1-0 geriye düştüğü maçta 1-2 yenerek puanını 24. Hafta sonunda 40’a yükseltti. Maç sonrası yapılan açıklamalarda tüm futbolcular Suriye’de hayatını kaybeden askerlerimize ve tüm milletimize başsağlığı açıklamaları yaptılar.

Sergen Yalçın’ın maç sonrası kaleci Karius hakkında söylediklerine bir çok futbol adamı katılmaz iken, bu söylemlerin takıma mesaj olarak gönderildiğini ve savunmanın özellikle kanat akınlarında adam paylaşım hatası yaptığı gözlenmekte.

Tüm spor medyası Sergen Yalçın’ın daha genç oyuncular ile oynaması gerektiğini onları takıma ve futbola adapte etmesi gerektiğini savunurken, Sergen hocanın her zaman olduğu gibi gözü yine şampiyonlukta ve bunun için son ana kadar takımın herşeyini ortaya koymasını istiyor. 2 hafta sonraki Galatasaray deplasmanı Beşiktaş ve Sergen için bu sezonun kalanı ve önümüzde ki sezonun başlangıcı için bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor.

Tema Tasarım |