Ana Sayfa Süper Lig 6 Nisan 2020 126 Görüntüleme

Abdülkerim Durmaz’dan teknik direktör öfkesi! Fenerbahçe anaokulu mu!

‘Marcelino, Eusebio Di Francesco veya Erol Bulut olabilir’

Abdülkerim Durmaz’dan teknik direktör öfkesi! Fenerbahçe anaokulu mu!

Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Abdülkerim Durmaz, sarı-lacivertlilerin teknik direktör arayışı ve gündeme gelen isimlerle ilgili Spor Arena’dan Uğur Yapıcı’ya çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
Spor Arena | Fenerbahçe’de futbol takımının başına geçecek teknik direktör arayışlarında Marcelino’dan Eusebio Di Francesco’ya, Hüseyin Eroğlu’ndan Yalçın Koşukavak’a kadar birçok isim gündeme gelirken sarı-lacivertli camianın sembol isimlerinden Abdülkerim Durmaz dikkat çekici yorumlarda bulundu.

Durmaz, Hüseyin Eroğlu ve Yalçın Koşukavak isimlerinin bile anılması Fenerbahçe için eziyet olur derken; ‘Bir Fenerbahçeli olarak bunu saçma bile bulamıyorum adının geçmesi bile hocalar için iyi ama Fenerbahçe için ayıp hiç konuşulacak bir şey bile değil. Bu isimleri kim düşünüyor Fenerbahçe anaokulu mu! Herkes aklını başına toplasın burası Fenerbahçe. Altınordu’da yatılı çocukları çalıştırmaya benzemez Hüseyin Eroğlu anaokul talebisi mi yetiştirecek, Yalçın Koşukavak ile birlikte ancak Fenerbahçe kolejine beden eğitimi hocası olurlar.’ ifadelerini kullandı.

‘Marcelino, Eusebio Di Francesco veya Erol Bulut olabilir’

Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe’nin listesinde olduğu ileri sürülen Marcelino, Eusebio Di Francesco ve ismi sık sık sarı-lacivertliler ile anılan Erol Bulut içinse ‘Bu isimler Fenerbahçe için olabilir ancak ekiplerinin iyi oluşturulması gerekiyor detaylı bir çalışma lazım’ görüşünü belirtti.

Tema Tasarım |